Dřevěné terasy bez vrutů a hřebíků

Dřevěné terasy bez vrutů a hřebíků
Dřevěné fasády Techniclic z dlouhou životností a krásným hladkým povrchem

11. dubna 2016

Dřevěné terasy s neviditelným uchycením Softline®

Dřevěná terasa Softline, dřevina Jaya
Dřevěná terasa Softline® z exotické dřeviny Jaya
Mezi krásné terasy s velmi dlouhou životností a výjimečnou kvalitou patří dřevěné terasy s neviditelným uchycením Softline®.
Jedná se o dřevěné terasy, které nejsou instalovány klasickým způsobem, kdy jsou prkna shora provrtána a přichycena k podkladní konstrukci.

Dřevěné terasy Softline® představují unikátní patentovaný systém vyvinutý belgickou společností Vetedy Group. Tento systém umožňuje přichycení terasových prken zespodu, aniž by bylo nutné jakkoliv narušit jejich hladký povrch. Spoj je tak zcela skryt pod prkny a nenarušuje tak vzhled terasy.

Dřevěná terasová prkna Softline® jsou ze spodní strany vybavena dvojitou drážkou tvaru T, která přesně zapadá do klipu Softline®, na který se prkna nasazují a která prkno pevně přichytí k podkladu.
Tyto klipy jsou vyrobeny z odolného polymeru, který navíc izoluje prkno od podkladního hranolu a dále tak prodlužuje jeho životnost.

Systém Softline® pro neviditelné uchycení dřevěných teras

Vybrané exotické dřeviny s velmi vysokou odolní a dlouhou životností, jako je Merbau, Teak, Padouk, Ipe, Cumaru či Jaya, která je pro letošní sezónu novinkou, zaručují v kombinaci s použitým systémem uchycení velmi dlouhou životnost dřevěných teras Softline®.

Povrch dřevěných teras Softline® je dokonale hladký, bez třísek a narušení během montáže.

Mezi další přednosti dřevěných teras Softline® je dlouhá životnost i bez ošetření ochranným nátěrem.
Bez ošetření dojde sice k postupné ztrátě původní barevnosti dřeva, odolnost a charakteristická kresba však zůstanou i nadále zachovány.