Dřevěné terasy bez vrutů a hřebíků

Dřevěné terasy bez vrutů a hřebíků
Dřevěné fasády Techniclic z dlouhou životností a krásným hladkým povrchem

středa 11. listopadu 2015

Nový Buzon terč pod terasy a dlažbuSpolečnost Buzon, která je předním evropským výrobcem rektifikačních terčů pod terasy a dlažbu, představila nový podstavec své PB série.

Nový plastový terč o výšce 15 mm nese označení PB-00 a nemá, na rozdíl od ostatních terčů Buzon PB série, nastavitelnou výšku. Tento nízký terč byl již nějakou dobu u PB série velmi žádaný a musel být nahrazován nízkými terči jiné Buzon série, zpravidla nejnižším podstavcem DPH-0.

S příchodem podstavce PB-00 odpadají komplikace zejména při montáži dřevěné nebo dřevoplastové terasy na terče, protože je možné využít i pro tuto nižší výšku veškeré příslušenství, které PB série nabízí. Jedná se zejména o jednostranný držák podkladního hranolu, který je konstruován přímo pro PB hlavu, a který nebylo možné na DPH terčích použít.

Pomocí tohoto univerzálního jednostranného držáku roštu wpc terasy nebo dřevěné terasy totiž můžete podepřít a ukotvit rozličné rozměry podkladních hranolů, zatímco držák roštu DPH hranolů byl konstruován pouze pro rozměr 65 mm.

Rektifikační terč PB-00 se pochopitelně hodí nejen pro dřevěné a wpc terasy, ale také pro pokládku dlažby na terče. Můžete použít některý ze samostatných mezerníků ve tvaru kříže.

Další novinkou, kterou společnost Buzon představila, je plastová podložka o výšce 4 mm, která se vkládá pod terč a umožní navýšení kteréhokoliv terče o další 4 mm.logo Fasády & Terasy s.r.o.
   Rektifikační terče Buzon do České republiky a na Slovensko přímo dováží společnost
   Fasády & Terasy s.r.o., která je partnerem Buzon Pedestal International a u které si
   můžete tyto terče objednat.

   FASÁDY & TERASY s.r.o.
   Dobronická 1257, Praha 4
   tel: 775 555 981
   e-mail: info@fasadyaterasy.cz
Příspěvky s obdobnou tématikou:
Montáž venkovní dřevěné terasy na rektifikační terče Buzon
Rektifikační terče na terasy

Žádné komentáře:

Okomentovat